Fotele gabinetowe firmy Profim

fotele gabinetowe profim Seria NIKO to dostępna w ofercie Profim rodzina krzeseł menedżerskich. Model ten został stworzony specjalnie dla osób które cenią się wysoki poziom przedmiotów którymi się otaczają i szukają czegoś luksusowego. Na uwagę zasługuje tutaj przede wszystkim bardzo ciekawy wygląd – dzięki specjalnym, metalowym elementom które pełnią tutaj jednocześnie funkcje podłokietników możliwe było atrakcyjne podkreślenie linii siedziska oraz oparcia. Fotel posiada szerokie siedzisko oraz wygodne podłokietniki; do tego eleganckie, skórzane obicie które dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych. Fotele z tej serii są dostępne nie tylko w formie obrotowej; w ofercie znajdują się także krzesła konferencyjne na zwykłych nóżkach.

Równie ciekawą propozycją dla bardziej wymagających osób mogą być także modele z serii ONE. Bardzo ergonomiczny i wygodny charakter tych foteli został osiągnięty dzięki zastosowaniu wielu przydatnych mechanizmów, w tym przede wszystkim Synchro; właściwie wszystkie elementy fotelu – siedzisko, podłokietniki, zagłówek – mogą być regulowane w dowolny sposób. Dzięki mechanizmowi synchronicznemu prawidłowa pozycja siedzenia jest niejako wymuszana na użytkowniku. Bardzo ważnym elementem tego modelu jest również oparcie wykonane ze specjalnego tworzywa które zapewnia mu całkowitą elastyczność i pełne dopasowanie do kształtu jego kręgosłupa – nawet w czasie wykonywania przez niego bardziej dynamicznych ruchów. Dzięki nowatorskiej konstrukcji oparcia możliwe jest odchylanie się nawet o 45 stopni. Jest to bez wątpienia bardzo wyjątkowy produkt w skali całego polskiego rynku.

Fotele z serii ONE oferują także ciekawe walory estetyczne. Zastosowano w nich interesujące kontrasty kolorystyczne, dzięki czemu poszczególne ich elementy znacznie się od siebie odróżniają. Klienci mogą ponadto wybierać spośród wielu różnych wersji kolorystycznych. Fotele ONE posiadają szereg renomowanych certyfikatów potwierdzających ich ergonomiczność oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu pod każdym względem spełniają wymagania nawet bardzo wymagających użytkowników.