Firma Profim

firma profim Firma Profim to na chwilę obecną jeden z najważniejszych producentów foteli i krzeseł biurowych na rynku europejskim. Pozycja jaką producent ten zajmuje obecnie była możliwa do osiągnięcia dzięki wieloletniej pracy oraz staraniom o jak najwyższą jakość wszystkich oferowanych przez siebie produktów. Oferowane przez nią krzesła są dostępne w sklepach już od ponad 20 dekad i nieustannie zachwycają klientów swoim doskonałym wykonaniem oraz wieloma nowatorskimi rozwiązaniami. Projektanci oraz inni pracownicy firmy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że siedzisko z którego korzystamy na co dzień może w ogromnym stopniu wpływać na nasze zdrowie, samopoczucie oraz naszą wydajność w czasie pracy. Z tego też powodu firma traktuje swoją działalność jako swego rodzaju misję – w końcu fakt, że z jej produktów korzysta ta wielu ludzi na całym świecie oznacza sporą odpowiedzialność. Projektanci firmy Profim z dużą uwagą podchodzą do designu wszystkich swoich produktów.

Jak sami twierdzą, nie chodzi tutaj jedynie o przygotowanie krzeseł odznaczających się dobrym wyglądem – bardzo ważne jest również zapewnienie odpowiedniej interakcji pomiędzy przedmiotem a użytkownikiem. Firma nieustannie prowadzi współpracę z wieloma projektantami z całego świata, co tym bardziej zwiększa atrakcyjność oferowanych przez nią produktów. Dzięki korzystaniu z nowatorskich technologii oraz rozwiązań firma bez większego problemu może oferować meble o bardzo nietypowych kształtach i formach.

Bardzo ważny jest tutaj fakt, że znaczną część elementów metalowych swoich krzeseł firma produkuje samodzielnie – w jej fabrykach funkcjonują specjalne działy które zajmują się poszczególnymi rzeczami tego typu. Daje to gwarancję najwyżej jakości oraz dbałości nawet o niewielkie szczegóły. W 2000 roku firma otrzymała specjalny certyfikat ISO 9001 który jest potwierdzeniem zgodności systemu zarządzania z jakością produktów. W czasie tworzenia swoich produktów firma Profim dokłada również wiele starań do tego, aby były one jak najbardziej ergonomiczne i przyjazne dla swoich użytkowników. Zwraca się tutaj uwagę na to, że projektowane fotele powinny jak najlepiej pasować do fizycznych wymagań oraz ograniczeń każdego człowieka. Dobre krzesło powinno zapewniać jak najlepsze warunki do pracy i być w pełni bezpieczne dla zdrowia swojego użytkownika. Wszystkie produkty firmy Profim są tworzone w myśl tej właśnie zasady – i właśnie dlatego cieszą się one tak dużą popularnością w wielu krajach Europy.