Profim – najważniejsze produkty

produkty firmy profim Fotele z serii CLEO zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej ergonomiczne i zapewniały odpowiednie podparcie kręgosłupa, poprawiając w taki sposób komfort każdego użytkownika. W ofercie znajduje się szeroki wybór różnych modeli, dzięki czemu każdy klient będzie mógł wybrać wśród nich coś dla siebie odpowiedniego. Fotele CLEO dostępne są w wersji obrotowej; klient ma do wyboru niskie oraz wysokie podparcie. W przypadku wysokiego podparcia otrzymujemy dodatkowo regulowany zagłówek. Oprócz tego krzesło jest dostępne również na płozach, przybierając formę fotela konferencyjnego. Fotele CLEO mogą być bez problemu dopasowane do stylistyki właściwie każdego miejsca i biura, bowiem dostępne są z wieloma różnymi rodzajami tapicerek i obić.

Fotel FORMAT to krzesło biurowe, które oferuje swoim użytkownikom komfort na niespotykanym nigdy wcześniej poziomie. Posiada specjalnie wyprofilowane oparcie, podłokietniki o delikatnym zaokrągleniu i liczne bardzo szczegółowe wykończenia; wszystko to sprawia, że jest to niezwykle wyjątkowy produkt. W doskonały sposób łączy w sobie zarówno wygodę jak i elegancki wygląd – posiada zatem wszystkie cechy jakich może od niego oczekiwać nowoczesny manager. Fotel jest dodatkowo wyposażony w system SYNCHRO oraz regulowane siedzisko i oparcie, co umożliwia w pełni dostosowanie go do wygodnej dla użytkownika pozycji.

Dzięki połączeniu tych wszystkich cech fotel idealnie sprawdzi się w każdym biurze. Jeśli ktoś szuka wyjątkowego krzesła które zaoferuje mu liczne, nowatorskie rozwiązania, to produkty z serii LINUS będą dla niego doskonałą propozycją. Posiadają one unikalny, nowoczesny design; za inspirację posłużył tutaj kształt ludzkiego ciała. Klient ma tutaj szerokie możliwości w kwestii wyboru rodzaju tkaniny oraz jej koloru, dzięki czemu również pod względem wyglądu fotela można dopasować go w stu procentach do swoich wymagań. Wszystko to sprawia, że LINUS jest bardzo wygodnym i nowoczesnym meblem, który na pewno będzie w stanie spełnić wymagania absolutnie każdego swojego użytkownika.